TSPI

Sprendimai

Balansas

Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujos funkcijos TSPI – mūsų novatoriško sprendimo, skirto pagerinti ryšį tarp skirstymo sistemos operatorių ar perdavimo sistemos operatorių ir įvairių energijos išteklių – sukūrimą. Naujausias papildymas leis kaupti galios rezervą iš kelių šaltinių, įskaitant saulės elektrines, baterijas, vėjo jėgaines ir kt. Ši nauja balansavimo paslauga leis efektyviai stebėti ir valdyti galios rezervą, skatinant stabilesnį elektros tinklą.

Mūsų funkcijos veiklos planas yra toks: planuojame užbaigti koncepcijos patikrinimą iki 2023 m. antrojo ketvirčio ir pereiti prie vidinių sistemos testavimo iki 2024 m. I ketvirčio. Mūsų tikslas yra integruoti sistemą su PSO iki 2024 m. III ketvirčio ir pradėti planuojamą gamybą iki 2025 m. I ketvirčio. Mes Jus iformuosime apie mūsų pažangą siekiant šio įdomaus etapo.

Sekite naujienas apie TSPI ir būkite tvarios energijos ateities dalimi.

Reaktyviosios galios valdymas

Reaktyviąją galią, kuri yra generuojama elektrinėse, galima neutralizuoti saulės elektrinėmis. Mūsų sprendimas tai padaro įmanoma, taip mažinant jūsų elektros sąskaitas.

Aktyvios galios ribojimas

Jei jūsų tiekiamą galią riboja DSO arba TSO, mūsų gaminys gali išspręsti šią problemą sumažindamas energijos gamybos nuostolius.

Nuotolinio valdymo pultas

Elektrinės gali būti išdėstytos skirtinguose pastatuose ir vietose. Mūsų sprendimas gali bevieliu būdu nuskaityti ir valdyti elektrines.